Tampere - Huittinen - Turku Tulosta Sähköposti
Pikavuoroaikataulut 3.6.2013 - 1.6.2014

 

10

TAMPERE - HUITTINEN - TURKU

PIKAVUOROJA

 

M–P

M–S

M–P+

LS

M–P

M–S

Tampere

Km

05.35

06.35

06.45

-

07.35

08.35

Tampere, ras

1

X

X

X

-

X

X

Nokia Y

16

05.55

06.55

lY2

-

07.55

08.55

Tottijärvi th

X

X

X

-

X

X

Sarkola th

33

06.10

07.10

X

-

08.10

09.10

Ellivuori th

43

X

X

X

-

X

X

Stormi

47

X

X

X

-

X

X

Vammala

54

06.35

07.35

07.35

-

08.35

09.35

Kiikka th

62

X

X

-

-

X

X

Äetsä th

69

X

X

-

-

X

X

Huittinen

80

07.00

08.00

-

-

09.00

10.00

Huittinen

07.05

08.05

-

09.05

09.05

10.05

Vampula th

99

07.25

08.25

-

09.25

09.25

10.25

Virttaa

108

X

X

-

X

X

X

Oripää th

117

07.40

08.40

-

09.40

09.40

10.40

Riihikoski th

133

X

X

-

X

X

X

Aura th Vt9

142

X

X

-

X

X

X

Turku, las

171

08.30

09.30

-

10.30

10.30

11.30

Turku, satama

175

-

-

-

-

-

-

 

M–S

M–S

M–S

M–S

M–S

Tampere

Km

09.35

10.35

11.35

12.35

13.35

Tampere, ras

1

X

X

X

X

X

Nokia Y

16

09.55

10.55

11.55

12.55

13.55

Tottijärvi th

X

X

X

X

X

Sarkola th

33

10.10

11.10

12.10

13.10

14.10

Ellivuori th

43

X

X

X

X

X

Stormi

47

X

X

X

X

X

Vammala

54

10.35

11.35

12.35

13.35

14.35

Kiikka th

62

X

X

X

X

X

Äetsä th

69

X

X

X

X

X

Huittinen

80

11.00

12.00

13.00

14.00

15.00

Huittinen

11.05

12.05

13.05

14.05

15.05

Vampula th

99

11.25

12.25

13.25

14.25

15.25Y1

Virttaa

108

X

X

X

X

X

Oripää th

117

11.40

12.40

13.40

14.40

15.40

Riihikoski th

133

X

X

X

X

X

Aura th Vt9

142

X

X

X

X

X

Turku, las

171

12.30

13.30

14.30

15.30

16.30

Turku, satama

175

-

-

-

-

-

 

M–S

M–P

M–S

M–P

M–S

Tampere

Km

14.35

15.15

15.35

16.15

16.35

Tampere, ras

1

X

X

X

X

X

Nokia Y

16

14.55

15.40

15.55

16.40

16.55

Tottijärvi th

X

X

X

X

X

Sarkola th

33

15.10

16.00

16.10

17.00

17.10

Ellivuori th

43

X

X

X

X

X

Stormi

47

X

X

X

X

X

Vammala

54

15.35

16.20

16.35

17.20

17.35

Kiikka th

62

X

X

X

X

X

Äetsä th

69

X

X

X

X

X

Huittinen

80

16.00

16.45

17.00

17.45

18.00

Huittinen

16.05

-

17.05

-

18.05

Vampula th

99

16.25

-

17.25

-

18.25

Virttaa

108

X

-

X

-

X

Oripää th

117

16.40

-

17.40

-

18.40

Riihikoski th

133

X

-

X

-

X

Aura th Vt9

142

X

-

X

-

X

Turku, las

171

17.30

-

18.30

-

19.30

Turku, satama

175

-

-

18.40

-

19.40

 

M–P

M–S

M–S

M–S

M–S

Tampere

Km

17.15

17.35

18.35

19.35

21.35

Tampere, ras

1

X

X

X

X

X

Nokia Y

16

17.40

17.55

18.55

19.55

21.55

Tottijärvi th

X

X

X

X

X

Sarkola th

33

18.00

18.10

19.10

20.10

22.10

Ellivuori th

43

X

X

X

X

X

Stormi

47

X

X

X

X

X

Vammala

54

18.20

18.35

19.35

20.35

22.35

Kiikka th

62

X

X

X

X

X

Äetsä th

69

X

X

X

X

X

Huittinen

80

18.45

19.00

20.00

21.00

23.00

Huittinen

-

19.05

20.05

-

-

Vampula th

99

-

19.25

20.25

-

-

Virttaa

108

-

X

X

-

-

Oripää th

117

-

19.40

20.40

-

-

Riihikoski th

133

-

X

X

-

-

Aura th Vt9

142

-

X

X

-

-

Turku, las

171

-

20.30

21.30

-

-

Turku, satama

175

-

20.40

-

-

-


Y      =    Pirkkalaistien pikavuoropysäkki.
Y1    =    koulupäivinä Vampulan keskustan kautta vakiona.
Y2    =    Kattilaisten th:n pysäkki